KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332317
nr 1233 2317
A Linderholm, motiv från Öland, signerad -45. Olja på pannå, 42x54
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:32:47
300 kr